Kendimin yazmış olduğu İHA‘nın sisteminde bir değişiklik olmayana kadar patlamayacak, sıkıntısız çalışacak tüm kategorilerden haber çeken tam sizin sitenize göre bir haber botu.

Peki niye bu haber botu ‘nu niye almak isteyeceksiniz?

Bütün gün sitenize haber giriyosunuz, e haliyle akşam oldu dinleneceksiniz ama ziyaretçi bunu sevmez. Sürekli yeni içerik ister, bu botun amacı da siz dinlenirken ailenizle keyif yaparken ziyaretçiyi sitede tutmak. Peki ziyaretçi deyip duruyosun da kardeşim benim sitemin hiti az akşam vakti kim haber okuyacak diyorsan sana ziyaretçi diyerek kimlerden bahsettiğimi söyleyim. Siteleri tek ziyaret eden biz değiliz arama motorlarıda siteleri ziyaret eder, hiç kimse girmese bile google girer haberi okur ve seni üst sayfalara çıkartmaya başlar. İşte hem Seo hem Bot 🙂

Bu botu hangi sistemi kullanıyorsanız o sisteme entegre ediyoruz. Hemde bu bot açık kaynak şifreleme mifreleme de yok. Piyasada ki çoğu bot şifreli olur kodları açıp bakamazsın düzenleyemezsin ama bunda öyle bişey yok. İstediğin yeri kurcala.

Fiyat olarak 50 TL belirledim uygun bir fiyattır iletişimden veya WhatsApptan bana ulaşabilirsiniz.

Botun demosu: http://demo.niyazifurkanbar.name.tr/ihaBot

Arkadaşlar bot ilk yazığım zamandaki gibi verimli olmadığı için satış yoktur. Bot’u güncellediğim zaman tekrardan satış aktif olacaktır.

Herkese iyi günler dilerim.